Powtórki maturalne z Bankową

Powtórki maturalne z Bankową

20 stycznia 2021 Wyłączono przez redakcja

Czasem wynik 120-minutowego egzaminu może zawarzyć o dostaniu się na wymarzone studia. Dlatego na tej “ostatniej prostej” warto skorzystać z pomocy. Już po raz drugi Iza Kasperek, autorka kanału “Wiedza z Wami”, poprowadzi w Wyższej Szkole Bankowej w Chorzowie warsztaty online z języka polskiego.
W czasie bezpłatnych spotkań online “Powtórka przed maturą z języka polskiego” uczestnicy usłyszą m.in. o zmianach, jakie zostały wprowadzone w egzaminach maturalnych. Dostaną też wskazówki, jakie informacje należy powtórzyć z poprzednich lat czy też oswoją się z tematem rozprawki. Wszyscy niezdecydowani będą mogli jeszcze raz przemyśleć podejście do egzaminu na poziomie rozszerzonym.
Na co dzień Iza Kasperek jest nauczycielką języka polskiego i autorką warsztatów dziennikarskich. Jest także egzaminatorką wojewódzką oraz videoblogerką popularnego kanału na platformie Youtube.
Pierwsza powtórka do matury z Wyższą Szkołą Bankową w Chorzowie odbędzie się już 23 stycznia, następna 13 lutego, a ostatnia 20 marca. Szczegółowe informacje oraz zapisy na wydarzenie są dostępne tutaj: http://bit.ly/3ism18u.
Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest