Chorzowscy barberzy wspierają walczących z koronawirusem

Chorzowscy barberzy wspierają walczących z koronawirusem

10 stycznia 2021 Wyłączono przez redakcja
Długie dyżury w maseczkach i kombinezonach ochronnych. Tu nie ma miejsca na myślenie o fryzurze i zaroście. Jednak po ciężkim dyżurze chyba każdy chce dobrze wyglądać.

Z takiego założenia wyszli właściciele i pracownicy Barbershop Jasiński, dlatego wsparli męską część personelu, która w chorzowskim szpitalu walczy z COVID-19.
Mężczyźni pracujący na oddziale covidowym, ale też izbie przyjęć, otrzymali specjalne vouchery, do wykorzystania w chorzowskim barbershopie.

- Chcieliśmy odwdzięczyć się za ciężką pracę, za walkę z pandemią męskiej części personelu, bo w końcu jesteśmy salonem dla mężczyzn. Przekazaliśmy vouchery, które będą mogli wykorzystać u nas na strzyżenie czy pielęgnacje, aby medycy wypoczęli i nabrali sił do dalszej pracy – tłumaczy Denis Sacharewicz, właściciel Jasiński Barbershop.
Właściciele salonu podkreślają, że doceniają zaangażowanie wszystkich pracowników, ale chcą się odwdzięczyć tym, co potrafią najlepiej czyli fryzjerstwem męskim. Stąd świąteczno-noworoczny prezent dla Panów, którzy niezależnie od tego czy są lekarzami czy ratownikami, będą mogli skorzystać z prawdziwie męskiego SPA. Mycie, czesanie czy cięcie włosów, ale też regulacja zarostu, mogą być przecież bardzo relaksujące.
W pracy wygląd jest sprawą całkowicie nieistotną, bo dla naszych medyków liczy się tylko dobro pacjenta.  Co innego jednak po pracy. Chyba każdy mężczyzna chce mieć dobrą fryzurę i zadbany zarost. Bardzo cieszymy się, że Jasiński Barbershop docenia zaangażowanie naszego personelu w walkę z koronawirusem i w związku ze swoją działalnością zechciał wesprzeć naszych panów – podkreśla Kamil Nowak, rzecznik prasowy Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie – To na pewno pozwoli im się zrelaksować, poczuć lepiej, a wypoczęty lekarz czy ratownik jeszcze lepiej zadba o pacjenta i atmosferę wśród chorych na oddziale.
Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest