Strzel hat-tricka z PAYBACK dzięki mistrzowskim kuponom!

Strzel hat-tricka z PAYBACK dzięki mistrzowskim kuponom!

10 czerwca 2021 Wyłączono przez redakcja

Już 11 czerwca na Stadio Olimpico w Rzymie usłyszymy pierwszy gwizdek w EURO 2020. Nawiązując do futbolowej gorączki, PAYBACK rusza ze specjalną kampanią „Strzel hat-tricka z PAYBACK”, w której na uczestników Programu czekają bonusy o wysokości aż 333 333 punktów!

Tegoroczne największe europejskie święto piłki nożnej będzie szczególne. Gospodarzami turnieju jest aż 11 państw, zaś sam termin zawodów, ze względu na pandemię, przełożono o rok. To właśnie z tych powodów apetyty wszystkich miłośników futbolu rosną z każdym tygodniem.

Najnowsza multiparterska akcja PAYBACK będzie mieć wiele wspólnego ze sportowymi emocjami. Wystarczy wziąć na celownik futbolową piłkę – będą nią oznaczone mistrzowskie kupony dostępne w aplikacji, na stronie PAYBACK.pl oraz na paragonach u wybranych partnerów (bp, Kaufland oraz PSB Mrówka).

Zakupy z mistrzowskimi kuponami gwarantują bonus w wysokości 1000 punktów: wystarczy wykorzystać je u dwóch partnerów, w tym co najmniej jeden u partnera stacjonarnego. Natomiast po użyciu ich u trzech partnerów, w tym co najmniej dwóch stacjonarnych oraz odpowiedzeniu na pytanie konkursowe, dodatkowo otrzymujemy szansę na zgarnięcie aż 333 333 punktów.

Nagrody główne czekają na 33 autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych odpowiedzi na pytanie konkursowe. Odpowiedzi będą przyjmowane wyłącznie poprzez aplikację PAYBACK.

Oprócz wspomnianych wyżej sieci Kaufland, bp, PSB Mrówka w akcji uczestniczą też CUK Ubezpieczenia i Maxi Zoo oraz wybrani partnerzy online:

  • AliExpress,
  • Allegro,
  • Decathlon,
  • Empik,
  • pl,
  • H&M,

Udział w akcji można wziąć przez cały czerwiec. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.payback.pl/mistrzowie oraz w aplikacji mobilnej.

PAYBACK Polska

Jesteśmy największym multipartnerskim Programem Bonusowym w Polsce. Uczestnicy naszego Programu mogą zbierać punkty przy pomocy plastikowych kart i nowoczesnej aplikacji. Nagradzamy konsumentów, aby czerpali dodatkową radość z zakupów i doświadczeń z różnymi markami. Wspieramy naszych partnerów w realizacji celów sprzedażowych, budując trwałe relacje z ich klientami.

Dzięki skali działania oraz narzędziom Big i Smart Data skutecznie pomagamy firmom wzmacniać ich pozycję na rynku. Pogłębione dane o zwyczajach zakupowych pozwalają na stworzenie spersonalizowanej komunikacji i większe angażowanie klientów.

Wśród naszych partnerów są duże sieci handlowe, firmy usługowe oraz największe platformy e-commerce. Uczestnicy Programu mają do dyspozycji tysiące miejsc sprzedaży w tym 250 sklepów online, w których mogą zbierać punkty i wykorzystywać je na różne sposoby:

  • podczas płatności za zakupy – 6,8 miliarda wykorzystanych w 2020 roku
  • wymieniając na nagrody – już ponad 2 miliony rozdanych nagród
  • wymieniając na mile Miles & More
  • przekazując na cele charytatywne.

W samym 2020 roku liczba transakcji, w których uczestnicy Programu zbierali i wykorzystywali punkty PAYBACK, sięgnęła ponad 109 milionów, a obrót nimi przekroczył 12,4 miliarda PLN.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest