Otwarte Jesienne Mistrzostwa Górnego Śląska w tenisie ziemnym

Otwarte Jesienne Mistrzostwa Górnego Śląska w tenisie ziemnym

23 listopada 2021 Wyłączono przez redakcja

Święto amatorskiego tenisa w Chorzowie

 Chorzów jesienią jest najważniejszym miastem na mapie Polskiej Lidze Tenisa. Przed samymi świętami Bożego Narodzenia odbędą się tam Jesienne Finały Mistrzostw Polski PLT, a już w nadchodzący weekend na miłośników aktywności fizycznej z rakietą w ręku czeka turniej eliminacyjny do tej imprezy. Rozgrywki przeznaczone są dla każdego bez względu na wiek, płeć i poziom umiejętności i odbędą się na nowoczesnym obiekcie w Starochorzowskim Centrum Sportu.

W sobotę w Chorzowie odbędzie się święto tenisa będące zapowiedzią tego co będzie się działo w Starochorzowskim Centrum Sportu Sokół w przedświąteczny weekend. Proszę o publikację zapowiedzi o turnieju Otwarte Jesienne Mistrzostwa Górnego Śląska, który jest rundą eliminacyjną do Jesiennych Finałów Mistrzostw Polski Polskiej Ligi Tenisa, które odbędą się na tym samym obiekcie.

Polska Liga Tenisa powstała w 2019 roku w celu integracji społeczności tenisowej na poziomie amatorskim. Obecnie zrzesza ponad dziesięć tysięcy aktywnych graczy, którzy wykupili licencję. Co tydzień organizowane są rozgrywki na terenie całego kraju. W najbliższą sobotę w Chorzowie każdy z posiadaczy licencji będzie mógł zaprezentować się na kortach. W rozgrywkach wezmą udział gracze 1. Ligi (byli zawodnicy, trenerzy i instruktorzy tenisa),  drugoligowcy (bez przeszłości zawodniczej i trenerskiej), a także amatorki – kobiety oraz uczestnicy PLT 60+ czyli amatorzy mający przynajmniej 60 lat na karku. Nie zabraknie także rozrywki dla  amatorzówspod znaku PLT 45+ czyli tych, którzy ukończyli 45. rok życia. Szeroka gama kategorii gwarantuje, że niezależnie od prezentowanego poziomu można spróbować się na tle rywali z regionu, ale też z całej Polski. Każdy tenisowy amator znajdzie tutaj coś dla siebie. Ludzie, którzy kiedykolwiek spróbowali swoich sił w Polskiej Ligi Tenisa wiedzą, że czeka ich wspaniała rozrywka wśród uczestników na każdym poziomie, a poza sportową rywalizacją można też poznać naprawdę ciekawych ludzi, którzy dzielą tę samą pasję – tenis ziemny.

ZAPISZ SIĘ: do Otwartych Jesiennych Mistrzostw Górnego Śląska dla 1. Ligi
ZAPISZ SIĘ: do 
Otwartych Jesiennych Mistrzostw Górnego Śląska dla 2. Ligi
ZAPISZ SIĘ: do 
Otwartych Jesiennych Mistrzostw Górnego Śląska dla PLT 45+
ZAPISZ SIĘ: do
 Otwartych Jesiennych Mistrzostw Górnego Śląska dla PLT Kobiet
ZAPISZ SIĘ: do 
Otwartych Jesiennych Mistrzostw Górnego Śląskadla PLT 60+

Zapisywać się  i śledzić wyniki można na stronie www. Polskaligatenisa.pl

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest