Wydarzenia dla dzieci w SDK

Wydarzenia dla dzieci w SDK

13 listopada 2021 Wyłączono przez redakcja

SDK dla dzieci, Zapraszamy na szereg wydarzeń dedykowanych dzieciom w Starochorzowskim Domu Kultury

 13.11, godz. 11.00 – „Lecą liście” – krótkie filmy animowane dla dzieci 2+

 Najpiękniejsze polskie animacje, na których wychowywały się kolejne pokolenia, a także nowe, wartościowe produkcje. W „jesiennej przygodzie” wystąpią: Myszka w swojej nowej przygodzie, Żubr Pompik, Reksio, Agatka i Miś Fantazy.

 18.11, godz. 17.00 – Rodzinne warsztaty kreatywne Biblioteka pod chmurką

Biblioteka pod chmurką to rodzinne warsztaty, podczas których zapraszamy dzieci i ich rodziców i do wspólnej aktywności – plastycznej, rytmicznej, muzycznej oraz do odkrywania świata z książką w ręku.

25.11, godz. 17.00 – Spotkanie Mamy Klub – Zumba dla mam i dzieci

Listopadowe spotkanie klubu dla mam w SDK będzie dużą dawką ruchu i dobrej zabawy. Mamy wytańczą wszystkie stresy i troski, a dzieci skierują swoją niespożytą energię na zabawę w rytmie muzyki.

27.11, godz. 10.00 – Rodzinny Poranek Andrzejkowy

Wspólnie z Teatrem Trip zapraszamy Was na wspaniałe rodzinne wydarzenie w andrzejkowej tematyce. Rozpoczniemy tajemniczym i pełnym muzyki spektaklem, podczas którego wraz z głównymi bohaterami – Matyldą i Benjaminem odbędziemy podróż do świata baśni, poznamy moc wyobraźni i dowiemy się, że dzięki wytrwałości możemy sięgać gwiazd.

6.12, godz. 17.00 – Spotkanie ze Św. Mikołajem
Czy przygotowałeś już prezent dla św. Mikołaja? Jeżeli nie, to pomożemy Ci to zrobić! Zapraszamy na rodzinną, świąteczną zabawę, podczas której wspólnie przygotujemy niespodziankę dla św. Mikołaja. Z dobrych źródeł wiemy, że odwiedzi nas w Starochorzowskim Domu Kultury i mamy dobry plan, jak go zaskoczyć. Dołączycie?

fot. Autorstwa Adrian Tync – Praca własna, CC BY-SA 3.0,  

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest