Graficom – chorzowski operator telewizji i internetu wprowadza do oferty Viaplay

Graficom – chorzowski operator telewizji i internetu wprowadza do oferty Viaplay

8 kwietnia 2022 Wyłączono przez redakcja

Graficom – chorzowski operator internetu światłowodowego i telewizji cyfrowej wprowadza do platformy cyfrowej JAMBOX usługę Viaplay. Już jest!  Długo wyczekiwana platforma Viaplay dostępna w ofercie JAMBOX!

Viaplay to międzynarodowa platforma streamingowa oferująca dostęp do filmów, seriali, programów fabularnych i transmisji wydarzeń sportowych na żywo. W Polsce dostępna jest od 2021 roku i oprócz oryginalnych produkcji z innych rynków oferuje również seriale i programy rozrywkowe realizowane w Polsce oraz transmisje na żywo m.in. meczów Premier League, Bundesligi, Ligi Europy UEFA, Ligi Konferencji Europy UEFA, gal bokserskich KSW i sportów motorowych z profesjonalnym komentarzem w języku polskim.

 

Viaplay to usługa przesyłania strumieniowego, która umożliwia oglądanie filmów, seriali i programów dla dzieci, ale przede wszystkim najlepszych imprez sportowych NA  ŻYWO!

Abonament miesięczny w sieci Graficom wynosi 34 zł. Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie. Nie jesteś przekonany? Skorzystaj z Promocji na Start! Testuj przez 30 dni za 0 zł!

Subskrypcja odnawiana jest automatycznie z możliwością rezygnacji w każdej chwili. Transmisje wydarzeń sportowych, na które licencje posiada Viaplay nie są też na ten moment dostępne w żadnej telewizji w Polsce. Model subskrypcyjny jest więc jedynym, w jakim można oglądać treści Viaplay.

Poniższa tabela określa cennik zakupu Viaplay bezpośrednio na platformie w przeglądarce internetowej:

Platforma jest dostępna za pośrednictwem strony internetowej, podłączonych telewizorów, aplikacji na smartfony i tablety, konsol do gier i urządzeń takich jak Apple TV i Google Chromecast.

Jak skorzystać z oferty?

Platforma Viaplay jest dostępna za pośrednictwem strony internetowej, podłączonych telewizorów, aplikacji na smartfony i tablety, konsol do gier i urządzeń takich jak Apple TV i Google Chromecast.
Wszystkie obsługiwane urządzenia opisane są na stronie: viaplay.pl/devices

Usługa Viaplay nie jest jeszcze dostępna na dekoderach JAMBOX.

Jak uruchomić Viaplay?

Jeśli nie masz konta Viaplay, a masz wykupiony dostęp do platformy Viaplay u swojego Operatora, to zarejestruj się na stronie signup.viaplay.pl.

  1. Wybierz usługodawcę JAMBOX z listy.
  2. Podaj Twój numer klienta i tvPIN, które znajdziesz na umowie Abonenckiej oraz swój adres e‑mail. Twój numer klienta możesz sprawdzić wprost z pilota JAMBOX wchodząc do TV Panelu, a następnie kliknij „Kontynuuj”.
  3. Wprowadź pozostałe dane i zaakceptuj Warunki korzystania z usługi.

Zarejestruj się w Viaplay

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest