DZIEŃ DZIECKA w Starochorzowskim Domu Kultury, czyli KRÓLESTWO DZIECI

DZIEŃ DZIECKA w Starochorzowskim Domu Kultury, czyli KRÓLESTWO DZIECI

28 maja 2022 Wyłączono przez redakcja

Zapraszamy na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Rozpoczniemy spektaklem pt. Król Maciuś Pierwszy o godz. 11.00. Następnie potem w godzinach 12.00-14.00 nasz ogród zamieni się w prawdziwe królestwo Dzieci!

Spektakl w wykonaniu grupy O!TEATR opowiada historię chłopca, który musi zmierzyć się z nie lada zadaniem. W wieku 10 lat zostaje prawdziwym Królem, a od jego rządów zależą odtąd losy wszystkich obywateli. Tych dużych i tych małych. Trudne zadanie, nieprawdaż ?! Mało powiedziane! Przecież król podejmuje decyzje, a za decyzje podobno trzeba być odpowiedzialnym. Uff. Domyślacie się pewnie, że nasz bohater wpadnie w nie lada tarapaty… Czy pomoże mu Felek – chłopak z podwórka, czy zarozumiali ministrowie? A może będzie mógł liczyć na Waszą pomoc Drodzy Widzowie?

 

Po przedstawieniu ogród Starochorzowskiego Domu Kultury zamieni się w prawdziwe Królestwo Dzieci! Podczas zabaw, animacji i warsztatów będzie można między innymi wykonać królewskie klejnoty, zrobić sobie zdjęcie siedząc na tronie oraz wziąć udział w turnieju rycerskim.

 

Bilety na spektakl 15 zł, dostępne również online: https://sdk.org.pl/kup-bilet-online/?id=2697

Animacje i warsztaty – wstęp wolny

 

Info: agnieszka_w@chck.pl, tel. 32/247 39 57

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest