Premiera płyty #lubiecie FRANKY

Premiera płyty #lubiecie FRANKY

6 maja 2022 Wyłączono przez redakcja

Wiele razy wpadałem z zespołami i współtwórcami w pułapki, gdzie uporczywie naciskano na pisanie przebojów, dbając jednocześnie o przesadnie ugładzony wizerunek. Moje twórcze poszukiwania ostatnich lat doprowadziły mnie do momentu, w którym chcę działać dokładnie na opak. Tak jak czuję.

Nie zważając na to czego oczekuje ode mnie ktoś inny (producent, wydawca, kolega z zespołu), kto czasami właściwie nawet mnie nie zna, bądź nie dostrzega moich właściwych predyspozycji. – tak o swojej wewnętrznej przemianie przy pracy nad najnowszym materiałem mówi FRANKY.

Na debiutanckim albumie „#lubiecie” nie usłyszymy utworów ubranych w przystępne, czy „popularne” brzmienia. Twórcy zdecydowanie stawiają na swoją muzyczną tożsamość, która będąc odzwierciedleniem wrażliwości młodego piosenkarza, pozwala na szczerą wypowiedź. Podaną i śpiewaną tylko tak jak FRANKY czuje i lubi. Przez to „#lubiecie”, będzie stać pod znakiem swobody wypowiedzi. Jednocześnie jest zapowiedzią pozostania na świadomie obranym, artystycznym kursie na znacznie dłużej.

producent: Daniel Cebula-Orynicz
muzyka: Daniel Cebula-Orynicz
słowa: FRANKY
mix / mastering: MS Acoustics Mateusz Sołtysik

Koncert premierowy albumu #lubiecie odbędzie się 14 maja o godzinie 19:00 w Teatrze Rozrywki w Chorzowie.

6 maja – premiera tytułowego singla #lubiecie
13 maja – premiera albumu #lubiecie
14 maja – koncert premierowy w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest