Festiwal Kolorów powraca, aby pokolorować Chorzów! Spotkajmy się 11 czerwca na terenie Szybu Prezydent!

Festiwal Kolorów powraca, aby pokolorować Chorzów! Spotkajmy się 11 czerwca na terenie Szybu Prezydent!

7 czerwca 2022 Wyłączono przez redakcja

Rozpoczynające się lato najlepiej powitać w odpowiednim towarzystwie. Zabierzcie znajomych, rodzinę, starszych oraz młodszych i wpadajcie na Festiwal Kolorów w Chorzowie. Impreza odbędzie się 11 czerwca 2022 roku na terenie Szybu Prezydent przy ul. Skargi 41, w godzinach 16:00-21:30.

 

Przypominamy, że Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza, a przede wszystkim jedyny tego typu darmowy, muzyczny festiwal w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty Kolorów Holi. Wielobarwny pył tworzy nad głowami publiczności przepiękną chmurę, która opadając koloruje wszystkich uczestników zabawy. Wydarzenie jest frajdą dla osób w każdym wieku, miejscem do uwolnienia swoich emocji, a także przestrzenią do nawiązania nowych znajomości na długie lata!

Na tegorocznej scenie Festiwalu Kolorów w Chorzowie wystąpi KUBAŃCZYK, Fillo a także fantastyczni Dj-e, serwujący uczestnikom najlepszą muzykę! Nie zabraknie także stref z przepysznym jedzeniem, a uczestników imprezy pokolorują oryginalne i bezpieczne Kolory Holi.

Ekstremalnie smaczne przeżycia gwarantuje Partner wydarzenia – marka MAOAM – czyli synonim najwyższej jakości, wyjątkowo soczystych gum rozpuszczalnych, produkowanych od lat. MAOAM zaprasza do swojej kolorowej strefy, w której na uczestników czeka mnóstwo dobrej zabawy, konkursy z nagrodami oraz jak zawsze – moc słodkości.

O ochłodę w upalny dzień zadbają pyszne lody kuleczkowe Mini Melts!

Przypominamy, że wstęp na teren Festiwalu jest całkowicie darmowy, a jedne co musicie zabrać to uśmiech i całą masę pozytywnej energii!

Patronem medialnym Festiwalu Kolorów zostało Radio Zet. Pokolorujmy razem Chorzów, gwarantujemy- będzie się działo! Nie może Was tam zabraknąć!

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest