MAOAM rusza w kolorową trasę po Polsce i odwiedzi Chorzów

MAOAM rusza w kolorową trasę po Polsce i odwiedzi Chorzów

9 czerwca 2022 Wyłączono przez redakcja

Marka MAOAM rozpoczęła niezwykłe tournée po kraju i zaprasza do swojej wyjątkowej strefy już w tę sobotę na Festiwalu Kolorów w Chorzowie.

Festiwal Kolorów to najbarwniejsza impreza i jedyny bezpłatny muzyczny festiwal w Polsce, podczas którego w rytm muzyki w powietrze wyrzucane są Kolory Holi. Kolorowy pył tworzy nad głowami publiczności wielobarwną chmurę, która opadając koloruje uczestników zabawy. Wydarzenie jest niezwykłą rozrywką dla osób w każdym wieku, a także miejscem, w którym można poczuć ogrom pozytywnych emocji.

Marka MAOAM jako główny partner tej imprezy przygotowała moc dodatkowych atrakcji. W kolorowej strefie wyjątkowo soczystych gum rozpuszczalnych MAOAM czeka mnóstwo dobrej zabawy, konkursy z nagrodami oraz jak zawsze – moc słodkości. MAOAM gwarantuje ekstremalnie smaczne przeżycia i wciąga smakiem!

Podczas festiwalu wystąpią na żywo znani artyści. Wydarzeniu towarzyszy również Festiwal Streetfoodu, na którym nie zabraknie pysznego jedzenia.

Wydarzenie Festiwal Kolorów w Chorzowie jest organizowane przy wsparciu Urzędu Miasta Chorzowa i jest częścią Dni Miasta.

MAOAM zawita do Chorzowa już w tę sobotę. Impreza odbędzie się przy Szybie Prezydent w godzinach od 15 do 21. Wstęp wolny. Szczegółowe informacje na temat festiwalu można znaleźć na stronie: https://festiwalkolorow.pl/

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest