Roztańczony wieczór na chorzowskim Rynku – 25.06 godz. 18:00

Roztańczony wieczór na chorzowskim Rynku – 25.06 godz. 18:00

22 czerwca 2022 Wyłączono przez redakcja

Miasto Chorzów i agencja Follow The Step, organizator Fest Festiwalu, zapraszają w sobotę, 25 czerwca na Chorzowski Rynek. Od 18.00 do 22.00 didżeje z warszawskich klubów zadbają o niezapomniane wrażenia muzyczne.

Zapraszamy seniorów z wnukami oraz wnuki z dziadkami!

Ideą dancingu jest integracja pokoleń i inspiracja do rozwijania swoich pasji niezależnie od wieku.

Na scenie wystąpią:
DJ Jerry (70+) – najstarszy DJ w Polsce, w młodości jako student ekonomii kolekcjonował  vinyle i słuchał list przebojów Radia Luxemburg. W weekendy chodził na koncerty do stołecznych klubów, takich jak: Stodoła czy Remont. Od kilku lat gra na dancingach międzypokoleniowych, gdzie łączy różne gatunki: pop, disco i softrock. Sięga po największe przeboje Bee Gees, Boney M. Lubi także Shakirę, Rihannę czy Lady Gagę.

Praktyczna Pani aka Practical Lady – to finalistka Mistrzostw Świata Redbull Music 3style. Pierwsza kobieta z tytułem mistrza Polski. Producentka muzyczna i autorka tekstów, promotorka imprez. W branży od 2006. Kolekcjonerka gramofonów i mixerów. Miłośniczka lat 80tych i 90tych, szczególnie rnb, rapu i soulu.

The Blu Mantic – amerykański poeta, songwriter, aktor, nauczyciel, ale przede wszystkim charyzmatyczny MC. Urodzony w Teksasie, mieszkający w Nowym Jorku, przebywający obecnie w Polsce, w której rozgłos zdobył dzięki przygotowanej przez muzyczny serwis Popkiller akcji „Młode Wilki 5”.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest