Festiwal Kolorów by Mini Melts

Festiwal Kolorów by Mini Melts

2 czerwca 2023 Wyłączono przez redakcja

Kolorowy sezon 2023 już za rogiem. Zgodnie z dziesięcioletnią tradycją Festiwal Kolorów odwiedzi największe polskie miasta. W tym roku kolorów będzie jeszcze więcej, a wszystko za sprawą Partnera Tytularnego – marki kuleczkowych lodów – Mini Melts!

Już 11 czerwca wielobarwną chmurę będzie można dostrzec nad Chorzowem. Wydarzenie odbędzie się na terenie Szybu Prezydent w godzinach 15:00-20:00. Na festiwalowej scenie wystąpią wspaniali artyści! Gwiazdą wieczoru będzie Tribbs, czyli wszechstronnie uzdolniony artysta, DJ, producent i kompozytor, którego kawałki podbijają listy przebojów i pobijają rekordy słuchalności. Muzycznie wydarzenie uatrakcyjnią także DJ-e: pasjonat muzyki elektronicznej Oskar T.T, który ma na swoim koncie liczne współprace z zagranicznymi artystami, a także DJ Dan, który już wielokrotnie gościł na Festiwalu Kolorów i którego sety uwielbiają uczestnicy.

Na terenie Festiwalu Kolorów w Chorzowie będziecie mogli skorzystać z atrakcyjnych stref sponsorskich. Czekać będzie na Was kuleczkowa strefa Mini Melts, w której odpoczniecie na leżakach, skosztujecie intensywnie zmrożonych, kuleczkowych lodów, spotkacie się z Meltym, weźmiecie udział w konkursach i poszalejecie na ich nowej atrakcji, czyli dmuchanej zjeżdżalni! W strefie znanych i lubianych gum rozpuszczalnych MAOAM zakręcicie kołem fortuny zgarniając przy tym turbo soczyste nagrody

a także wychillujecie! W strefie Kina HELIOS będziecie mieli okazję wytężyć umysł i rozwiązać filmowe zagadki! Każdy z Partnerów Festiwalu przygotował dla uczestników konkursy
z nagrodami (zarówno w strefie jak i poza nią)! Jednym słowem: BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

Partnerem wydarzenia jest Miasto Chorzów, wszak Festiwal Kolorów odbywa się w ramach Dni Miasta Chorzowa!

Festiwal Kolorów to najbardziej kolorowa impreza, a przede wszystkim jedyny tego typu darmowy, muzyczny festiwal w Polsce. Obowiązkowym i kluczowym punktem wydarzenia są cogodzinne, wspólne wyrzuty Kolorów Holi, które nad głowami uczestników tworzą przepiękną, wielobarwną chmurę, która opadając koloruje wszystkich uczestników zabawy. To wydarzenie jest frajdą dla osób w każdym wieku, miejscem do uwolnienia swoich emocji, a także przestrzenią do nawiązania nowych znajomości na długie lata!

Czy czujesz, że nie możesz przegapić tego wydarzenia? Do zobaczenia!

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci

pinterest