R-ShowRoom – pierwszy w Warszawie, pierwszy na świecie półautonomiczny salon wystawowy

R-ShowRoom – pierwszy w Warszawie, pierwszy na świecie półautonomiczny salon wystawowy

6 czerwca 2023 Wyłączono przez redakcja

Rest Lords uruchamia pilotażowy, półautonomiczny salon wystawowy – R-ShowRoom. Salon zlokalizowany będzie w Warszawie, przy ul. Płosa 1, lok. U3.

Pre-otwarcie salonu nastąpi 15 czerwca. W pierwszych 3 dniach salon będzie do dyspozycji gości i dziennikarzy. Od 19 czerwca R-ShowRoom będzie dostępny dla wszystkich klientów. To pierwsze nie tylko w Pol-sce, ale i na świecie miejsce, gdzie będzie można przetestować fotele masujące bez fizycznej obecności obsługi. Klient jednak nie jest pozostawiany bez opieki i doradztwa – asystować mu będzie ekspert… zdalnie.

Wyjątkowa asysta eksperta z odległości 214 km od salonu

R-ShowRoom to wyjątkowy projekt, który zaciera granice między fizyczną a zdalną obecnością obsługi. W nowym salonie kontakt eksperta z klientem umożliwi zaawansowany technologicznie system audiowizualny, połączony z technologiami zdalnego dostępu. Całą koncepcję i sposób jej wdrożenia firma określiła skrótem R.A.R.E od Remote Assistant Real Experience:

„Nie będzie odkryciem, gdy powiem, że w ostatnich latach popularne stają się autonomiczne punkty sprzedaży, zapewniające klientowi wygodny, samoobsługowy dostęp do towarów bez udziału fizycznej obsługi. Ale nasze rozwiązanie skupia się na połączeniu tego, co najlepsze w bezpośrednich kontaktach z klientem z możliwościami, jakie oferują nam nowe technologie. Skupiamy się na tym, żeby klient czuł się zaopiekowany na podobnym poziomie jak przy fizycznej obecności eksperta” – mówi Grzegorz Najmowicz, członek zarządu Rest Lords.

Od sprzedaży e-commerce do półautonomicznego salonu wystawowego

Jedną z cenionych wartości w firmie jest dążenie do perfekcji, przejawiające się w ciągłym szukaniu najlepszych rozwiązań, zarówno jeżeli chodzi o dobór asortymentu, jak i sposób jego prezentowania czy sprzedaży. Owe dążenia i poszukiwania zaowocowały niespotykanym połączeniem technologii i najwyższej klasy urządzeń audiowizualnych, w rezultacie czego powstał pierwszy na świecie półautonomiczny salon sprzedażowy:

„Każdego dnia przyświeca nam myśl: >>Tu liczy się tylko twoje dobre samopoczucie<<. Słowa te przekładamy na czyny, oferując naszym klientom możliwie najlepszą, troskliwą obsługę, rzetelność na każdym etapie i sprawdzone, wyselekcjonowane fotele masujące. Nie inaczej będzie w R-ShowRoom’ach” – podsumowuje Paweł Majer, prezes zarządu Rest Lords.

Rezerwacji wizyty można dokonać pod adresem: r-showroom.restlords.com.

O Rest Lords, czyli kim są „lordowie odpoczynku”

Firma powstała w 2009 roku i od samego początku specjalizuje się tylko w fotelach masujących. Posiada własną markę – Massaggio. Po 6 latach doświadczeń, w 2015 roku zaczęła działać pod na-zwą Rest Lords. Ambicją właścicieli stało się zapewnienie klientom najlepszej na rynku oferty foteli masujących z ponadstandardową obsługą. Hasłem stało się: „Tu liczy się tylko twoje dobre samopoczucie”. Działalność opiera głównie na e-commerce. Obecnie, oprócz własnej marki Massaggio, jest wyłącznym dystrybutorem Fujiiryoki (najstarsza na świecie marka foteli masujących, ich wynalazca), Keyton (jedyny europejski producent foteli masujących, oferujący fotele personalizowane), iRest (światowy potentat produkcji foteli masujących). Rest Lords posiada salony wystawowe w rodzimym Olsztynie, Wrocławiu oraz w Holandii w modelu franczyzowym. Firma szczyci się doskonałymi opiniami i ogromnym zaufaniem klientów.

Półautonomiczne salony wystawowe R-ShowRoom są kolejnym krokiem w rozwoju marki.

KONTAKT:

Ewelina Tylman

tel. 533 371 543

e-mai: ewelina.tylman@restlords.com

Źródło informacji: Rest Lords Sp. z o.o

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest