Przenieś swój numer do sieci Jambox Graficom Mobile!

Przenieś swój numer do sieci Jambox Graficom Mobile!

30 maja 2024 Wyłączono przez redakcja

Czy zastanawialiście się kiedyś nad zmianą operatora komórkowego, ale obawialiście się utraty swojego dotychczasowego numeru?

Mamy dla Was świetną wiadomość! W Graficom Mobile możecie bez problemu przenieść swój numer i cieszyć się wszystkimi korzyściami, jakie oferujemy.

internet, Lte, usługi mobilne, 10 GB w UE, roaming światowy

szybki internet Lte w roamingu, 10 GB w krajach UE

Dlaczego warto przenieść numer do Graficom Mobile?

  1. Atrakcyjne oferty: Oferujemy konkurencyjne plany taryfowe, które dostosowane są do Waszych potrzeb. Bez względu na to, czy potrzebujecie więcej danych, nielimitowanych rozmów, czy SMS-ów – mamy coś dla każdego!
  2. Bezproblemowy proces: Przeniesienie numeru do Graficom Mobile jest szybkie i proste. Wystarczy kilka kroków, aby cieszyć się naszymi usługami.
  3. Zachowanie numeru: Nie musicie zmieniać swojego numeru telefonu. Dzięki temu unikniecie konieczności informowania znajomych, rodziny i kontaktów biznesowych o zmianie numeru.
  4. Świetna jakość usług: Korzystamy z nowoczesnych technologii, aby zapewnić Wam niezawodne połączenia, szybki internet oraz doskonałą obsługę klienta.
graficom, Lte, usługi mobilne

10 GB w roamingu w UE, tani abonament, SMS/MMS bez limitu, nielimitowane rozmowy

Jak przenieść numer do Graficom Mobile?

  1. Wybierz plan: Odwiedź naszą stronę internetową lub jeden z naszych punktów sprzedaży i wybierz plan, który najbardziej Ci odpowiada.
  2. Złóż wniosek: Wypełnij wniosek o przeniesienie numeru. Możesz to zrobić online lub w jednym z naszych punktów obsługi.
  3. Poczekaj na potwierdzenie: Otrzymasz SMS-a z informacją o dacie przeniesienia numeru. Cały proces trwa zazwyczaj od kilku godzin do maksymalnie kilku dni roboczych.
  4. Ciesz się nowymi możliwościami: Po przeniesieniu numeru możesz od razu korzystać z naszych usług!

Promocja dla nowych klientów!

Tylko teraz, przenosząc numer do Graficom Mobile, otrzymasz specjalny bonus w postaci dodatkowych GB internetu oraz zniżki na pierwszy miesiąc korzystania z naszego planu taryfowego! Nie przegap tej okazji!

Nie zwlekaj i dołącz do grona zadowolonych klientów Graficom Mobile już dziś! Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej www.graficommobile.pl lub kontaktując się z naszym działem obsługi klienta.

Graficom Mobile – Twój nowy operator, Twój stary numer!

#GraficomMobile #PrzenieśNumer #NowaJakość #AtrakcyjneOferty #BezproblemowyProces

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest