Metamorfoza Pani Agnieszki

Metamorfoza Pani Agnieszki

24 listopada 2014 Wyłączono przez Tomasz Breguła

Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Panią Agnieszką, która schudła z Centrum Dietetycznym Naturhouse w Chorzowie aż 19 kilogramów.

Dietetyk: Dlaczego zdecydowała się Pani na kurację odchudzającą?

Podjęłam kurację w Naturhouse z prostej przyczyny – miałam już dość robienia zakupów, podczas których nic mi się nie podobało i nie pasowało, ponieważ nosiłam rozmiar 52. Do podjęcia decyzji zmusiła mnie moja otyłość, która spowodowała, że czułam się źle z samą sobą.

Dietetyk: DAgnieszka_Gosek3.laczego wybrała Pani Naturhouse?

Wybrałam odchudzanie z Naturhouse za namową mojej koleżanki z pracy, która z powodzeniem schudła pod okiem Panie Dietetyk Katarzyny Czupryny. Po namyśle zdałam sobie sprawę, że sama nie dam rady. Wcześniej próbowałam różnych diet: np. kapuścianej czy Kwaśniewskiego, ale zawsze kończyło się to niepowodzeniem.

Dietetyk: Jak wyglądała Pani dieta? Co najbardziej się Pani w niej podobało?

Dieta była idealnie zbilansowana do moich potrzeb. Najbardziej podobało mi się w niej to, że nie byłam głodna i nie miałam problemów z niestrawnością czy zgagą, która przed dietą bardzo mi dokuczała.

Dietetyk: Miała Pani chwile zwątpienia?Agnieszka_Gosek_2

Raczej nie miałam takich problemów, co zawdzięczam motywacji, którą otrzymałam ze strony Pani Dietetyk podczas cotygodniowych spotkań, które bardzo dużo wnoszą do kuracji. Motywacją do dalszej walki były również regularne, cotygodniowe efekty, w postaci spadku zbędnych kilogramów.

Dietetyk: Jak się zmieniło Pani życie po schudnięciu?

Moje życie po kuracji zmieniło się diametralnie! Jestem teraz innym człowiekiem, weselszym, cieszącym się życiem i korzystającym z niego w całej jego rozciągłości. Zaczęłam regularnie uprawiać sport – biegam, co bardzo mi się podoba. Zmieniłam również nawyki żywieniowe mojej rodziny, co szczególnie pomogło mojemu mężowi ponieważ wyregulowały się wyniki jego stężenia cholesterolu. Najważniejszą zmianą jest to, że mogę wybierać ubrania z rozmiaru 42-44 i zakupy to dla mnie sama przyjemność.

Dietetyk: Co było największym Pani zaskoczeniem podczas stosowania diety?

Bardzo zaskoczyło mnie jak łatwo i szybko można przyrządzić posiłki, które są smaczne, zdrowe, ale przede wszystkim sycące. Bardzo cieszę się z tej wiedzy, którą nabyłam, z tych pomysłów, które z każdym tygodniem były mi proponowane na nowe posiłki i z tych nowych smaków, które udało mi się odkryć.

logo

Pani Agnieszka schudła z nami 19 kilogramów*

  • wiek: 35 lat
  • wzrost: 166cm
  • czas trwania kuracji: 8 miesięcy
  • waga przed kuracją: 91 kg
  • waga po kuracji: 72 kg
  • rozmiar przed kuracją: 52
  • rozmiar po kuracji: 42

Dietetyk prowadzący: mgr Katarzyna Czupryna

*Zaprezentowane rezultaty są wynikami indywidualnymi. Osiągnięcie takich samych wyników przez każdą osobę nie jest gwarantowane.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest