Ferie ze Stadionem Śląskim

19 stycznia 2015 Wyłączono przez Tomasz Breguła

plakat_ferie_2015_malyFerie zimowe w mieście wcale nie muszą być nudne! Już po raz czwarty udowadnia to Wojewódzki Ośrodek Kultury i Sportu „Stadion Śląski”. W bezpłatnych zajęciach sportowych, rozrywkowych i kulturalnych mogą skorzystać dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat.

– W zależności od warunków atmosferycznych, zajęcia realizowane będą na obiektach otwartych lub w pomieszczeniach pawilonu hotelowo-sportowego – mówi za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej WOKiS „Stadion Śląski” Adam Zając, jeden z organizatorów projektu.

– Dzieci mogą liczyć na drobny poczęstunek oraz napoje. W tym roku, oprócz stałych zajęć, przygotowaliśmy dwie wyjątkowe, sportowe atrakcje. W środę, 4 lutego zapraszamy dzieci na specjalne zajęcia biegowe przygotowane przez ultramaratończyka Augusta Jakubika. Tydzień później, 11 lutego, wspólnie z UKS-em Karlik Chorzów przeprowadzimy zawody biathlonowe. Będzie można postrzelać z broni laserowej i spróbować swoich sił na trasie biegu – dodaje Adam Zając

Organizatorzy przewidzieli również takie atrakcje jak zabawy taneczne, grę w piłkarzyki, tenis stołowy, bilard, gry planszowe, zajęcia plastyczne, karaoke, a także gry i zabawy na świeżym powietrzu. Zajęcia będą organizowane od 2 do 13 lutego, od poniedziałku do piątku, w godzinach od 10.00 do 13.00.

Zgłoszenia są przyjmowane na stronie internetowej www.stadionslaski.pl. Grupy zorganizowane chętne do zabawy w ramach „Ferii na Stadionie Śląskim”proszone są o kontakt telefoniczny: 500 006 415.

AM

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest