Podwórko NIVEA – oddawaj głos codziennie na Chorzów

Podwórko NIVEA – oddawaj głos codziennie na Chorzów

8 kwietnia 2015 Wyłączono przez redakcja

Informacja o glosowaniuRuszył konkurs na Rodzinne Miejsce Zabaw organizowany przez NIVEA. Głosując na Chorzów każdego dnia zwiększamy szansę na wygraną! Dlatego głosujcie codziennie do 31 maja.

Wyjątkowe Podwórka NIVEA powstaną w 40. lokalizacjach, które zbiorą największa liczbę Waszych głosów. Głosowanie trwa od 3 kwietnia do 31 maja i podzielone jest na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja. Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy posiadać aktywny adres e-mail, lub konto na Facebook-u, a każdego dnia możesz oddać jeden głos na wybraną przez siebie lokalizację! My głosujemy oczywiście na Chorzów!

Zgłoszony plac zabaw w Chorzowie przy ulicy Floriańskiej.

Aby zagłosować na Chorzów należy wejść na stronę: http://www.nivea.pl/podworko wybrać lokalizację i oddać głos podając swój adres e-mail, na który otrzymamy link, który musimy kliknąć, aby nasz głos został oddany.

Czy powstanie w naszym mieście 1 z 40 Rodzinnych Miejsc Zabaw ufundowanych przez NIVEA? Wszystko leży w rękach mieszkańców naszego miasta!

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest