Zapraszamy do salonów Pro Wellness!

16 października 2015 Wyłączono przez Tomasz Breguła

prowelness-300x263Siedzenie to podstawowa czynność każdego człowieka. Niewielu zastanawia się ile siedzimy, stoimy i leżymy w ciągu każdego dnia. Po co rozmyślać nad takimi błahostkami? – pomyśli większość z nas. Warto jednak przyjrzeć się temu zagadnieniu bliżej. Każdy człowiek przebywa średnio w pozycji siedzącej około 8 godzin dziennie. To 1/3 naszego życia! Natomiast osoby wykonujące pracę biurową spędzają w ten sposób nawet połowę swojego życia!

Długotrwałe siedzenie nie jest zdrowe dla naszego ciała. Na różnego rodzaju dolegliwości narażony jest przede wszystkim kręgosłup. Co robimy gdy wskutek długotrwałego siedzenia odczuwamy bóle pleców? Szukamy odprężenia, zmieniamy pozycję, kładziemy się lub chodzimy od ściany do ściany. Siedzenie nie musi być jednak tak męczące i uciążliwe jak do tej pory – wręcz przeciwnie! Dzięki fotelom firmy Pro-Wellness może stać się bardzo relaksujące i korzystne dla zdrowia.

Zapraszamy Państwa do naszych salonów. Na miejscu można przekonać się jak przyjemne może być siedzenie. Relaksując się na fotelach masujących firmy Pro-Wellness dbamy o swoje zdrowie i jesteśmy w stanie pokonać nawet największy stres!

Zapraszamy do salonów Pro-Wellness w Katowicach!

Park Handlowy Rawarawa1

Al. Roździeńskiego 97

tel: 32 781 00 85 tel: 603 490 320

W ofercie salonu znajduje się ogrodowe spa, wanny z hydromasażem, ozdobne fontanny, baseny dmuchane i wiele, wiele innych…

nowy-rozdzienGaleria Nowy Roździeń

Al. Roździeńskiego 199

pon.-sob. 10:00 – 19:00

niedz. 10:00 – 17:00

tel: 609 202 198

***

Do końca bieżącego roku masaż w naszym salonie w Galerii Nowy Roździeń gratis!

*po wypełnieniu ankiety.

Zapraszamy na www.fotele.com!

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest