TSA – show w Krakowie i Czechowicach Dziedzicach

TSA – show w Krakowie i Czechowicach Dziedzicach

30 listopada 2015 Wyłączono przez redakcja

TSA_05Cinematographer Productions ogłasza wielki powrót legendarnego zespołu na deski krakowskiego klubu Kwadrat oraz do czechowickiej Chacharnii.

 TSA to rodzima kapela, bez której trudno wyobrazić sobie losy, oraz obraz obecnej muzyki rockowej. Charaktery muzyków, artystyczny wyraz, teksty i niesamowicie odważna muzyka, sprawiały, że utwory TSA nadawały sens życia w trudnych czasach. Były lekiem na szarą rzeczywistość a ich ponadczasowy charakter nadal mocno oddziałuje na rzesze fanów. Warto dodać, że na koncertach kultowego już TSA, ścierają się pokolenia i charaktery, dla których nie ma barier wiekowych czy światopoglądowych. Czyni to ich występy na żywo niesamowitym przeżyciem.

Każdego, kto kocha muzykę, uwielbia rock z najwyższej półki i chce zobaczyć się z mistrzami rockowej ceremonii zapraszamy na koncert TSA w Krakowie oraz dwa dni później w Czechowicach Dziedzicach.

  • 04.12.2015 – Kraków – Klub Kwadrat, ul. ul.Skarżyńskiego 1

Bilety: Przedsprzedaż: 55 zł,  w dniu koncertu: 65 zł, Bilety kolekcjonerskie dostępne w Klubie Kwadrat oraz u organizatora: koncerty@cinepro.pl Bilety w sprzedaży elektronicznej dostępne na: www.ticketpro.pl    www.kupbilecik.pl www.biletin.pl

  • 04.12.2015 – Czechowice Dziedzice – Klub Chacharnia 

Bilety: Przedsprzedaż: 45zł, w dniu koncertu: 55 zł, Bilety kolekcjonerskie dostępne w Klubie Kwadrat oraz u organizatora: koncerty@cinepro.pl, Bilety w sprzedaży elektronicznej dostępne na: www.ticketpro.pl    www.kupbilecik.pl www.biletin.pl

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest