Stadion Śląski – nowy projekt rekreacyjny dla wszystkich

Stadion Śląski – nowy projekt rekreacyjny dla wszystkich

9 lutego 2016 Wyłączono przez redakcja

banerek 230-115Ratalny Ultramaraton Biegowy na Śląskim to nowa propozycja dla wszystkich chcących regularnie dbać o swoją kondycję fizyczną. Projekt już ruszył i będzie trwał do końca 2016 roku. W styczniu przyszłego roku ogłoszone zostaną wyniki.

  • Zależy nam na tym, aby zmotywować jak najwięcej osób do regularnej aktywności fizycznej – mówi Adam Zając ze Stadionu Śląskiego, odpowiedzialny za projekt.
  • Infrastruktura lekkoatletyczna, którą posiadamy pozwala na całoroczną zabawę praktycznie bez ograniczeń. Stąd pomysł, aby udostępniać bieżnię w dowolny dzień i w dowolnym czasie. Żeby wystartować w naszym projekcie wystarczy spełnić kilka warunków – dodaje Adam Zając i wymienia:
  • trzeba posiadać telefon z dowolną aplikacją umożliwiającą rejestrację trasy i przebiegniętego dystansu,
  • konieczna jest osobista rejestracja w biurze Działu Imprez i Marketingu Stadionu Śląskiego (I piętro, pokój nr 5, budynek Hotelu „Diament” Stadion Śląski), aby zgłosić się do projektu i wypełnić oświadczenie,
  • do osiągnięć zaliczany będzie tylko i wyłącznie dystans przebiegnięty na bieżni treningowej Stadionu Śląskiego.

I to, co najważniejsze, nie są określone żadne limity dzienne, tygodniowe, czy miesięczne.

W styczniu 2017 r. ogłoszone zostaną wyniki. Przewidywane są nagrody dla najlepszych w kategoriach kobiet i mężczyzn powyżej 18 lat i do 18 lat.

  • Chcę, aby przyświecało nam hasło: „Biegasz, kiedy masz na to ochotę i jak długo masz ochotę” – podkreśla pomysłodawca akcji.
  • Wyniki każdego z uczestników będą rejestrowane do 30 grudnia 2016 roku, dlatego trzeba pamiętać, aby każdorazowo po zakończeniu zabawy, przyjść do naszego biura i pokazać swój wynik, który będzie zapisany w specjalnym rejestrze. Tylko dla zarejestrowanych i postępujących zgodnie z powyższymi zasadami uczestników akcji, bieżnia Stadionu Śląskiego będzie całkowicie bezpłatna – podkreśla Adam Zając.

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest