Adam Trzebinczyk: „Śląsk potrzebuje zmian”

1 czerwca 2016 Wyłączono przez Tomasz Breguła

Dyrektor biura poselskiego Grzegorza Długiego i chorzowski radny, Adam Trzebinczyk, został wybrany na stanowisko Prezesa – śląskiego oddziału Stowarzyszenia na Rzecz Nowej Konstytucji „Kukiz’15” okręg 31. Teraz – jak sam przekonuje – planuje rozpocząć aktywną działalność rzecz naszego regionu. W najbliższych miesiącach organizowane będą spotkania obywatelskie, na terenie całego województwa.

Adamportret– Chcielibyśmy dotrzeć do jak największej liczby mieszkańców naszego regionu. Tworzymy ruch obywatelski, więc głos społeczeństwa jest dla nas niezmiernie ważny. Przyjmujemy wszelkie wnioski i propozycje. Jestem przekonany, że wspólnymi siłami, możemy dokonać wiele – mówi Adam Trzebinczyk.

Nowo wybrany prezes śląskiego oddziału Kukiz’15 był uczestnikiem programu „Optyka polityka” wyemitowanego 24 maja br. na antenie TVP Katowice. Mówił w nim m.in. o potrzebie wprowadzenia zmian w systemie szkolnictwa, a także o emigracji zarobkowej i sytuacji ekonomicznej młodych mieszkańców regionu. Materiał można zobaczyć tutaj.

– Wszystkich chętnych do współpracy zapraszamy do kontaktu z biurem poselskim Grzegorza Długiego, znajdującym się przy ul. ul. Floriana 7 w Katowicach. Zachęcamy do przyjścia do nas lub kontaktu telefonicznego. Wkrótce podamy szczegółowe informacje na temat organizowanych przez nas spotkań – mówi prezes śląskiego oddziału Kukiz’15.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest