Czarny teatr się bawi…

9 czerwca 2016 Wyłączono przez Tomasz Breguła

Mija rok odkąd Teatr Czarnego Tła wystawił swój piCAM03490erwszy spektakl w nowo otwartej siedzibie przy ul. Poniatowskiego 6. Z tej okazji, grupa znana z telewizyjnego show „Mam Talent!”, zaprasza do wspólnej zabawy wszystkich swoich sympatyków. Świętowanie rozpocznie się 12 czerwca o godz. 16:00.

– Był to bardzo pracowity sezon obfitujący w wiele wydarzeń, imprez specjalnych oraz działań repertuarowych. A wszystko konsekwentnie wykorzystując formułę „czarnego teatru”. Z naszych obserwacji wynika, że jesteśmy najprawdopodobniej jedyną sceną „czarnego teatru” w kraju. Tym bardziej cieszymy się, że udało nam się zrealizować plan jej stworzenia – przekonuje Aleksandra Kajewska.

W najbliższą niedzielę, na scenie teatru, będzie można zobaczyć kompilację najbardziej popularnych przedstawień chorzowskiej grupy. – „The best of…” to spektakl, który łączy w sobie fragmenty wszystkich naszych przedstawień i jest miksem muzyki i obrazów. Idealny na pierwszy kontakt z naszym teatrem – dodaje Aleksandra Kajewska.

Bilety na niedzielny spektakl można nabyć w cenie 10 zł (ulgowy) lub 15 zł (normalny) za pośrednictwem serwisu www.ticketpro.pl lub w kasie teatru.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest