Romantyczna melodia na Walentynki z miejskiej wieży

Romantyczna melodia na Walentynki z miejskiej wieży

11 stycznia 2017 Wyłączono przez redakcja

Już w najbliższą niedzielę możesz zrealizować marzenie dla swojej wybranki na Walentynki!  Zamiast miejskiego hejnału – ONA może usłyszeć bliską Waszemu sercu romantyczną melodię na Walentynki. Włącz się do działania na rzecz WOŚP!

Zwycięzca aukcji w ramach WOŚP będzie mógł wybrać utwór, który 14  lutego zabrzmi z wieży zegarowej Urzędu Miasta w Chorzowie. Do licytacji na portalu www.allegro.pl Chorzów wystawi także sportowe gadżety, m.in. proporczyk hokejowej reprezentacji Polski z podpisami kadrowiczów.

W tym roku Orkiestra zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.  W Chorzowie ten szczytny cel będzie można wesprzeć biorąc udział w licznych imprezach sportowych. 15 stycznia o godz. 11.00 na lodowisku przy ul. Katowickiej naprzeciwko siebie staną: „Kojotki” Naprzód Janów oraz „Drużyna Wielkiego Serca”.

Spotkanie będzie okazją do zobaczenia prezydenta, jego zastępców i radnych Chorzowa, dyrektorów miejskich jednostek oraz przedstawicieli klubów sportowych w nietypowej roli – zawodników „Drużyny Wielkiego Serca”. W przerwach meczu swoje umiejętności zaprezentują łyżwiarze figurowi z klubu Spin Katowice. Całość poprowadzi speaker Krzysztof Wierzchowski. O oprawę muzyczną zadba Duet Caro. W Parku Śląskim o godzinie 11.00 rozpocznie się III Bieg z sercem WOŚP, a o 11.15 I Nordic walking z sercem, który wystartuje spod Stadionu Śląskiego. Trasa liczyć będzie 1600 m. W godzinach od 17.00 do 20.00 w Starochorowskim Domu Kultury zaplanowano II maraton w rytmie zumby. Żeby wziąć w nim udział wystarczy przyjść do SDK ze sportowym strojem i obuwiem oraz wrzucić do puszki minimum 15 zł. W Chorzowie będą działały dwa sztaby WOŚP: przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 i w Gimnazjum nr 8 w Chorzowie Batorym.

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest