Promocja zimowa 2017 telewizja, internet, telefon

Promocja zimowa 2017 telewizja, internet, telefon

5 stycznia 2017 Wyłączono przez redakcja

Promocja sieci Graficom, Oferowane rozwiązanie to sprawdzona już na polskim rynku platforma JamboxTV pozwalająca na oglądanie kanałów telewizyjnych nie tylko na domowym telewizorze ale również pośrednictwem urządzeń przenośnych oraz na swoim domowym komputerze. Dla stałych abonentów niebywała gratka – 10 kanałów FILMBOX Premium dostępnych w promocji w sieci www.graficom.pl w pakiecie HD Standard PLUS szybki internet i telefon voip (w opcjach) oraz wirtualna nagrywarka+

Oferta dostępna do 29 lutego 2017 r. „Promocja internet na 0 zł” skorzystaj z oferty tel. 32 34 34 500 bok@graficom.pl

Nasze ulubione programy zobaczymy również na innych urządzeniach niż telewizor. By uzyskać dostęp do kanałów TV wystarczy być w zasięgu sieci Graficom oraz internetu sieci graficom. Usługa może być uruchamiana za pomocą wielu urządzeń. W tym samym czasie, w ramach jednego konta abonenckiego, z usługi można jednak korzystać w czasie rzeczywistym tylko na jednym urządzeniu.

  • abonament w wysokości 60 zł  w promocji przez cały rok,
  • zobowiązanie terminowe na 12 miesięcy,
  • od 12 miesiąca abonament w wysokości cennika usług bezterminowych (85 zł, lub 115 zł)
  • bezpłatny internet bez limitów przez okres trwania promocji 12 miesięcy

telewizja kablowaKablówka 3 Generacji to w pełni cyfrowa, interaktywna telewizja kablowa HD.
Nasza Platforma multimedialna, łączy cechy mediów internetowych (interaktywność, szybki dostęp do informacji) z zaletami telewizji kablowej (bogaty wybór kanałów, cyfrowa jakość obrazu i dźwięku). Telewizja Kablowa Graficom pozwala za pośrednictwem odbiornika telewizyjnego m.in. na: dostęp do zasobów sieci Internet, odbieranie programów telewizyjnych w takich konfiguracjach, jakie nie są dostępne w żadnej innej telewizji, korzystanie z jakości HD w telewizji kablowej oraz dostęp do usług interaktywnych.

 

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest