Denis ZOK – rozmowa z kandydatem

Denis ZOK – rozmowa z kandydatem

14 października 2018 Wyłączone przez redakcja

Przedstawiamy kandydata na Radnego Denisa ZOK, z listy numer 8 KWW Kukiz15. ECHO: Dlaczego zdecydował się Pan wystartować w zbliżających się wyborach samorządowych.  D.Z: Zawsze chciałem aby to mieszkańcy mogli brać udział w podejmowaniu ważnych decyzji o rozwoju miasta . Dlatego właśnie startuje w wyborach żeby dac taka możliwość Chorzowianom

ECHO: Proszę wymienić najważniejsze punkty swojego programu. Co chciałby Pan zrobić dla mieszkańców naszego miasta?

D.Z: Mój program został stworzony wraz z mieszkańcami mojego okręgu , z którym jestem związany od urodzenia. Wspólnie ustaliliśmy jak ważne jest zarówno bezpieczeństwo jak i rozwój więzi między dzieckiem a rodzicem po przez zabawę. Stąd pomysł na stworzenie polaczenia placów zabaw siłowni plenerowych wraz z monitoringiem. Kolejnym punktem , na którym chciałbym się skupić jest pomoc zarówno mieszkańcom jak i lokalnym przedsiębiorcą , którym ciężko jest konkurować z większymi firmami. Uważam że to właśnie rozwój małych przedsiębiorstw napędza postęp miasta . W tym celu należy pomyśleć nad wsparciem dla obecnych i nowo powstałych firm , np. Poprzez nowe a zarazem adekwatne stawki czynszowej. Natomiast dla mieszkańców chciałbym powalczyć i obniżenie stawki czynszowej odpowiadającej warunkom zamieszkania , opłaty za wodę oraz śmieci .

ECHO: Ruch Obywatelski KUKIZ’15 to nowe ugrupowanie na lokalnej scenie politycznej. Co macie do zaoferowania mieszkańcom

D.Z: Ruch Obywatelski Kukiz15  powstał z myślą o nas Chorzowianach . Chcemy, aby naszym miastem nie rządziła żadna z partii centralnych. Władze powinni sprawować ludzie związani z naszym miastem. My dajemy taka możliwość każdemu z mieszkańców.

Denis ZOK kandydat do rady Miasta Chorzów, miejsce 7 lista numer 8 – artykuł sponsorowany – sfinansowano ze środków KWW Kukiz15

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest