Jubileuszowe widowisko ,,Afryka” Cyrku Safari w Chorzowie !

14 października 2018 Wyłączone przez redakcja
20 i 21 października 2018 roku do Chorzowa zawita Cyrk Safari, który zaprezentuje międzynarodowe widowisko ,,Afryka” z okazji swojego 25-lecia ! Cyrk Safari bawi publiczność w całym kraju od 1993 roku i aktualnie jest jednym z największych Cyrków w Polsce !

Nowe widowisko 2018 ,,Afryka” to niesamowite show, połączone z dźwiękami prawdziwej orkiestry cyrkowej! W Jubileuszowym, międzynarodowym programie między innymi: pokazy fajer show, sztrabaty, chińskie wałki Rola Rola, lina pozioma – pierwszy raz w Polsce oraz zapierające dech w piersiach akrobacje na wysokim lopingu pod kopułą Cyrku!
Zabawiać Państwa będą klauni Pavel oraz Tina! Na cyrkowej arenie zaprezentuje się również ponad 30 zwierząt, między innymi: wielbłądy, konie fryzyjskie, alpaki, osiołki, lamy, psy czy kucyki pony ! Pojawią się także Goście Specjalni z Kenii – artyści Kenia Boys, którzy wykonają między innymi piramidy i skakanki! Będzie można także skorzystać z cyrkowego bufetu, popcornu, waty cukrowej oraz nabyć cyrkowe gadżety !
Jubileuszowy program Cyrku Safari w Chorzowie:
20 października 2018 (sobota) – przedstawienia o godzinie 14:00 i 16:30
21 października 2018 (niedziela) – przedstawienia o godzinie 12:00 i 15:00
Cyrkowy namiot stanie przy ulicy Konstytucji 3-Maja obok stacji benzynowej CIRCLE
Z okazji 25-lecia Cyrku Safari specjalna okazja – bilety na każdą kieszeń w cenie 20 zł dla każdego, bez względu na wiek (z kuponem promocyjnym), do nabycia w kasie Cyrku na cyrkowym placu w dniu przedstawienia ! Kupony promocyjne będą do nabycia na ternie całego miasta, na kilka dni przed widowiskiem!
Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest