Spotkanie dla kobiet biznesu i nie tylko

Spotkanie dla kobiet biznesu i nie tylko

5 marca 2020 Wyłączono przez redakcja

Planujesz rozpocząć działalność gospodarczą? A może już prowadzisz własny biznes, ale potrzebujesz dodatkowej wiedzy w tym zakresie? W poniedziałek, 9 marca, w Miejskim Inkubatorze Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach odbędzie się Dzień Kobiet Przedsiębiorczych „Biznes – działaj, planuj, spełniaj marzenia”.

Inicjatorem i pomysłodawcą wydarzenia jest chorzowski oddział Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pierwsza edycja, która odbyła się w ubiegłym roku, skupiła ponad 70 uczestniczek. To była świetna okazja nie tylko do wysłuchaniu ekspertów, ale też nawiązania nowych relacji, w tym także biznesowych. Również tegoroczne wydarzenie, które podobnie jak zeszłoroczne jest całkowicie bezpłatne, ma temu służyć. Oprócz wiedzy z zakresu prowadzenia własnego biznesu, będzie okazja do wysłuchania dlaczego etyka w biznesie się opłaca, kiedy w rozmowach z kontrahentem warto zwrócić uwagę na nasze gesty, ale i postawę odbiorcy, a także jak budować swój wizerunek, również ten oparty na odpowiednim doborze kolorów i makijażu. – To tylko niektóre zagadnienia poruszane podczas tego wydarzenia, bo tematów jest znaczenie więcej. Warto spędzić to poniedziałkowe popołudnie  w gronie mądrych, przedsiębiorczych kobiet, zdobywając nowe umiejętności i znajomości, przecież tak istotne w prowadzeniu własnej firmy – mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

W tym roku Dzień Kobiet Przedsiębiorczych Zakład Ubezpieczeń Społecznych organizuje wspólnie z Miejskim Inkubatorem Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach. Partnerem przedsięwzięcia jest również Fundacja Class Ladies. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Katowice, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach.
– Serdecznie zapraszamy w poniedziałek 9 marca, o godz. 12.00 do Miejskiego Inkubatora Przedsiębiorczości Rawa.Ink w Katowicach przy na ul. Teatralnej 17a. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc konieczne są zapisy poprzez stronę www.rawaink.katowice.eu. Warto mieć ze sobą wizytówki, by wymienić się kontaktami, ale też wziąć udział w loterii. Organizatorzy przygotowali ciekawe nagrody – dodaje rzeczniczka.

Program wydarzenia

•               12:00-12:10 Przywitanie gości

•               12:10-12:35 ZUS dla biznesu – Izabela Jakubek ZUS

•               12:35-13:00 Etyka w biznesie – Anna Wilk

•               13:00-13:25 Mowa ciała, jako narzędzie wizerunkowe w biznesie – Daria Domaradzka-Guzik

•               13:25-13:50 Przerwa

•               13:50-14:15 Makijaż w biznesie – Katarzyna Karpała

•               14:15-14:40 Czy work-life balance to mit? Jak budować odporność psychiczną i czerpać z czterech źródeł energii – Marzena Jankowska

•               14:40-15:05 Jak skutecznie planować działania w biznesie – Elżbieta Danel Firla

•               15:05-15:35 Przerwa

•               15:35-16:00 Twój wewnętrzny sabotażysta – wszyscy słyszymy głosy – wypuść swojego krytyka na wolność – Aleksandra Goc

•               16:00-16:25 historia kobiety sukcesu

•               16:25-16:50 Rozstrzygnięcie loterii wizytówkowej

•               16:50-17:00 Podsumowanie i zakończenie spotkania

Beata Kopczyńska

Regionalny Rzecznik Prasowy ZUS
województwa śląskiego

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest