Kto może jeszcze skorzystać ze zwolnienia ze składek? Zapytaj eksperta ZUS

Kto może jeszcze skorzystać ze zwolnienia ze składek? Zapytaj eksperta ZUS

19 września 2020 Wyłączono przez redakcja

W najbliższy wtorek, 22 września, Oddział ZUS w Chorzowie organizuje dla przedsiębiorców  ekspercki dyżur telefoniczny. Podczas rozmowy ze specjalistą ZUS będzie można uzyskać informacje na temat zwolnienia ze składek tych firm, których nadpłaty lub wpłaty zostały zaliczone na poczet składek podlegających zwolnieniu.

Pracownicy chorzowskiego ZUS będą dyżurować we wtorek, 22 września, w godzinach 10:00-12:00, pod numerem telefonu 32 34 90 626. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do skorzystania z porad telefonicznych naszych pracowników, którzy postarają się wyjaśnić wątpliwości i odpowiedzą na zadawane pytania.

– Nowe przepisy zaczną obowiązywać od 20 września. Dzięki nim przedsiębiorcy, którzy mieli nadpłatę na koncie, a do końca czerwca złożyli wniosek o zwolnienie ze składek mogą skorzystać ze zwolnienia ze składek, całkowitego, bądź częściowego, w zależności od tego, ile osób jest w niej zatrudnionych. Jeżeli przedsiębiorcy mają jakieś pytania w tym zakresie – zachęcamy do skorzystania z wiedzy eksperta na dyżurze – mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

 

 

 

Echo Chorzowa, informacje, wiadomosci, aktualnosci
pinterest